Home / Koszulka Sergio Ramos Legenda Saints Wierzy, że 22-latek

Koszulka Sergio Ramos Legenda Saints Wierzy, że 22-latek

Koszulka Sergio Ramos  Legenda Saints wierzy, że 22-latek z trudem wraca do zdrowia po złamanej nodze, której doznał w meczu z PSV w 2015 roku, ale uważa, że Mourinho powinien robić więcej, aby pomóc zawodnikowi wrócić do formy bliskiej jego najlepszej formy.

„Pamiętam, jak został dość osłabiony w Southampton i panowało wrażenie, że nie przyjął zbyt dobrze puknięcia i był trochę słabszy” – powiedział.

„Kontuzja to poważna sprawa, a on wydaje się być nieco kruchy psychicznie, ale niezależnie od tego, czy to z powodu kontuzji, czy nie, jako menedżer musisz znaleźć sposób, aby wydobyć z niego to, co najlepsze i nie sądzę, że Mourinho tego dokonał.

„To wielka szkoda, ponieważ był tak utalentowany w tak młodym wieku, a kontuzja go cofnęła. Jako ofensywny obrońca miał wiele do zaoferowania.

„Pokazał wystarczający potencjał, aby być lewym obrońcą pierwszego wyboru w Anglii, ale minęło dużo czasu, odkąd osiągnął taki poziom, więc ma mnóstwo pracy do wykonania, jeśli chodzi o rozgrywanie meczów i ponowne mówienie o nim na poziomie międzynarodowym.

„Nie zrobi tego w United, więc jedynym sposobem jest znalezienie nowego klubu. Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby dostał się do kadry Anglii na Koszulka Piłkarska Dla Niemowląt  Mistrzostwa Świata i to mówi wszystko, co Mourinho widzi prawicowca skręconego w lewo- z powrotem w Young jako bardziej wartościowy.”