Home / Arsenal I Manchester United Pomagają Chelsea W Okienku Transferowym

Arsenal I Manchester United Pomagają Chelsea W Okienku Transferowym

Najbardziej udanym transferem tego lata jest Arsenal, a teraz transfer Chelsea również został doceniony przez kibiców. Rekord Chelsea w Premier League w zeszłym sezonie był bardzo zły, ale okienko transferowe pozwoliło zespołowi odzyskać nadzieję. Mocne pozyskanie Moisésa Caicedo przez Chelsea, zespół ma siłę, by sprawić, że przegapi czerwoną Koszulka Piłkarska .

Finanse Chelsea są w tym roku w opłakanym stanie, a złe transfery w zeszłym roku zmarnowały zbyt dużą pensję. Więc Chelsea wymieniała graczy w okienku transferowym, chcieli po prostu złagodzić kryzys finansowy. Czerwiec to czas, kiedy Premier League dokonuje przeglądu finansów klubu, a Chelsea musi utrzymać równowagę funduszy zespołu. Wielu weteranów Chelsea dołączyło do nowego zespołu, a właściciel Todd Boehly pozyskał wsparcie Saudi Pro League. Jednak podpisanie kontraktu z zespołem Saudi Pro League rozwiązuje tylko większość problemów Todda Boehly'ego, a on wciąż ma niewielką część problemu ze zwrotem środków. Umowa transferowa zaproponowana przez Arsenal i Manchester United w krytycznym momencie dała szefowi Chelsea Toddowi Boehly'emu wielką nadzieję. Chelsea w końcu rozwiązała problem kontroli Premier League, a pomoc finansowa zespołu zakończyła wielki kontrakt Moisésa Caicedo.

Arsenal pozyskał Kaia Havertza z Chelsea, a Manchester United Masona Mounta z Chelsea. Chociaż Arsenal i Manchester United są zaciekłymi rywalami Chelsea, nadal współpracują w okienku transferowym. Najgorsze jest to, że Liverpool stał się rywalem Chelsea, a ta ostatnia pozyskała Moisésa Caicedo z maksymalną pensją. Nabytki Liverpoolu są w trudnym momencie i mogą tylko patrzeć, jak Moisés Caicedo zmienia się w Koszulka Chelsea . Chelsea to szczęśliwy klub, niezależnie od tego, czy Roman Abramowicz, czy Todd Boehly są chętni do podpisania kontraktu z drużyną.