Home / Mbappe Oszałamia Fanów Wybiegiem Z Pięcioma Bramkami Na Parc Des Princes

Mbappe Oszałamia Fanów Wybiegiem Z Pięcioma Bramkami Na Parc Des Princes

Mbappe zawsze potrafi zaskoczyć ludzi. W 16. finale Pucharu Francji stołeczna drużyna pokonała Pays de Cassel 7:0, Mbappe w pojedynkę zdobył pięć dolarów, a 38 000 widzów na stadionie po raz kolejny przeżyło szok! To jeden z powodów, dla których Koszulka Mbappé zawsze dobrze się sprzedaje.

Zostań pierwszym zawodnikiem klubu, który strzelił pięć bramek w jednym meczu, co jest najnowszym rekordem Paris Saint-Germain pobitym przez Mbappe! Mbappe zaznaczył ważny moment w swojej karierze świetnym występem, dzięki któremu PSG awansowało do 1/8 finału. Mbappe strzelił hat-tricka w pierwszej połowie, a po powrocie z szatni strzelił jeszcze dwa gole, co pokazało, że ludzie dostrzegli jego wielki potencjał!

Mbappe, który strzelił hat-tricka, wręczył Koszulka Piłkarska w szatni kapitanowi Kassel, Alexisowi Zmijakowi, który darzy Paris Saint-Germain nieskończonym podziwem. Francuski obrońca Żmijak, lat 34, jest elektrykiem i ma dwójkę dzieci. Taki prezent poruszył serce ojca: „Chcę być jednym z kibiców, bo dla mnie piłka nożna to pasja. Chcę dawać z siebie wszystko, a nie tylko oglądać mecz”.