Home / Strój Messi Dla Dzieci Ogólnoindyjska Federacja Piłki

Strój Messi Dla Dzieci Ogólnoindyjska Federacja Piłki

Koszulka Messi Dziecięca  Ogólnoindyjska Federacja Piłki Nożnej (AIFF) dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić drużynie Indii do lat 17 dobre przygotowanie do Mistrzostw Świata FIFA do lat 17 w przyszłym miesiącu. Ważną częścią tego projektu była identyfikacja najlepszych młodych talentów ze wszystkich części kraju.

Ale zespół skautów AIFF, kierowany przez Abhishek Yadav, poszedł o poziom wyżej, aby upewnić się, że zbadano każdą drogę do znalezienia dobrych graczy. We współpracy z Sports Authority of India (SAI) uruchomiono Overseas Scouting Portal (OSP), aby zapewnić Indianom niebędącym rezydentami (NRI) również szansę gry w drużynie Indii do lat 17.

Mieszkający w USA NRI Namit Deshpande, jeden z defensywnych filarów tej indyjskiej drużyny do lat 17, okazał się jednym z pierwszych owoców, jakie OSP zaoferowała narodowi. Mimo to historia jego powołania do zespołu w Indiach nie była tak prosta i jednoznaczna.

Kontynuacja artykułu poniżej Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Man City zostanie „nowym Sancho w Dortmundzie? Namit, który pochodzi z obszaru Shivaji Park w Koszulka Z Piłkarzami Dziecięca  Dadar w Bombaju, przeprowadził się z rodzicami do New Jersey w Stanach Zjednoczonych, gdy miał mniej niż dwa lata. Miał jednak ważny paszport indyjski, co oznaczało, że mógł złożyć wniosek, gdy AIFF i NOK uruchomiły OSP.