Home / Odmówić Sprzedaży

Odmówić Sprzedaży

Bayern Monachium szuka najlepszego napastnika na nowy sezon. Najpopularniejszym kandydatem jest nadal kapitan Anglii Tottenhamu, Harry Kane. Czy naprawdę jest najlepszym wyborem dla Bayernu?

Gwiazda Bayernu Matthaus opowiedział o swoich poglądach. Uważa, że Kane jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Jest maszyną do zdobywania bramek ze spokojnym strzałem i jest bardzo dobry we wszystkich aspektach. Ale to, czy obecna oferta jest odpowiednia dla gracza, który wkrótce skończy 30 lat, pozostaje kwestią otwartą. Mateus uważa, że gdyby kontrakt Lewanda został przedłużony o 3 lata i podwyższono pensję, byłoby to tańsze niż kupno Kane'a. Lewandowski obecnie awansuje w La Liga. Lewandowski, noszący Koszulka FC Barcelona , miał bardzo dobry występ w zeszłym sezonie.

Jednak obecna sytuacja jest taka, że Bayern całym sercem ściga Kane'a, ale Tottenham odrzucił pierwszą ofertę Bayernu. Wydaje się, że prywatna interakcja między Bayernem a Kane'em rozgniewała prezesa Daniela Levy'ego, który nie chce sprzedawać Kane'a. Oczywiście Levy chce, aby Kane nadal grał w białym Koszulka Tottenham Hotspur  i zamierza osobiście porozmawiać z Kane'em, aby jeszcze bardziej umocnić pozycję Kane'a w drużynie.