Home / Obcy Messi

Obcy Messi

Jak powiedział amerykański ESPN, dla MLS Messi jest kosmitą. Jego przybycie jest ciosem dla innych drużyn, a także sprawia, że więcej amerykańskich fanów zwraca uwagę na piłkę nożną.

W półfinale Messi ponownie zaczął. Jak bardzo przesadzony jest efekt Messiego? Bilety na Philadelphia Union wyprzedały się w 8 minut! Oczywiście zatłoczeni fani Filadelfii mogą nie być zaniepokojeni porażką swojej drużyny 1:4, ale wspaniałym występem Messiego. Umiejętności strzeleckie Messiego są niesamowite, a odległość bramki sięga 31,8 m, co jest naprawdę niewiarygodne – ten mężczyzna noszący Koszulka Messi  z numerem 10 ma już 36 lat!

Dwa dni temu Cristiano Ronaldo zdobył pierwsze mistrzostwo w Arabii Saudyjskiej, dopóki nie doznał kontuzji i przeszedł na emeryturę. Ludzie nie mogą się oprzeć wrażeniu niepokonanej supergwiazdy; a Messi, który jest daleko w Stanach Zjednoczonych, również poprowadził drużynę na swój sposób, strzelając 9 bramek w 6 meczach. Niech Miami po raz pierwszy dotknie ostatniego biletu. Muszę podziwiać biznesową wizję Beckhama: Koszulka Piłkarska  dobrze się sprzedają, bilety wzrosły, popularność znacznie wzrosła, wartość rynkowa cały czas rośnie i jest więcej sponsorów, to naprawdę duży zysk!