Home / Legenda Juventusu Gianluca Vialli żegna Się Ze Wszystkimi Fanami

Legenda Juventusu Gianluca Vialli żegna Się Ze Wszystkimi Fanami

Wielu młodych fanów go nie zna, ale dla starych fanów jest legendarnym zawodnikiem. Był prawdziwą gwiazdą Serie A, a jego występy na korcie były znakomite. To Gianluca Vialli, jego ulubieńcem jest Koszulka Juventus i pierwsze w karierze mistrzostwo UEFA Champions League.

Fani zwracają teraz większą uwagę na mecze Premier League, podczas gdy Serie A stopniowo cieszy się mniejszą uwagą fanów. Serie A była kiedyś pierwszą ligą w Europie, a przez kibiców nazywana była także Małym Mistrzostwami Świata FIFA. Poza Manchesterem United i Arsenalem znana jest Premier League, szczególnie po deszczu cały stadion nie sprzyja grze. Juventus tylko raz wygrał Ligę Mistrzów UEFA, a było to w 1996 roku. Juventus pokonał rywala Ajax, zdobywając mistrzostwo, a Gianluca Vialli jest kapitanem drużyny. Juventus to jedna z ulubionych drużyn Gianlucy Vialli, który zdobył najcenniejszy tytuł w najlepszej lidze. Gianluca Vialli odszedł wkrótce po zdobyciu tytułu przez Juventus i dołączył do Chelsea. Chelsea w tym czasie nie była pod kierownictwem Romana Abramowicza. Siła zespołu jest teraz podobna do siły Evertonu.

Gianluca Vialli był na boisku jako asystent trenera, gdy reprezentacja Włoch w piłce nożnej wygrała Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA 2021. Gianluca Vialli z dumą patrzył na Szaliki Mistrzostwa Włochów, patrzył na piłkarzy, którzy zdobyli mistrzostwo i myślał o dawnej Serie A. Myślał też o tym, by być kochanym przez kibiców w okresie Juventusu, a także pożegnał się oficjalnie ze wszystkimi kibicami . Fakt, że Gianluca Vialli zmarł, jest złą wiadomością dla starych fanów, reprezentuje młodzieńcze wspomnienia niezliczonych fanów.