Home / Sergio Ramos To Jeden Z Najlepszych Obrońców W Historii Futbolu

Sergio Ramos To Jeden Z Najlepszych Obrońców W Historii Futbolu

Najlepszym pomocnikiem w piłce nożnej jest Luka Modrić, a jednym z najlepszych obrońców w historii futbolu jest Sergio Ramos. Były trener Realu Madryt, Zinedine Zidane, bardzo dobrze wypowiadał się o Sergio Ramosie, który dobrze spisywał się w drużynie. Niedawno Sergio Ramos oficjalnie pożegnał się z Koszulka Hiszpania , a także podjął decyzję o zakończeniu kariery w reprezentacji.

Kluczem do decyzji Sergio Ramosa był telefon od nowego trenera reprezentacji Hiszpanii Luisa de la Fuente, któremu powiedziano, że nie jest w kadrze narodowej. I bez względu na to, jak dobry jest Sergio Ramos w lidze, nie pojawia się już w taktycznych ustaleniach trenera Luisa de la Fuente. Sergio Ramos może zaakceptować decyzję trenera reprezentacji Hiszpanii Luisa de la Fuente, ale nikt nie próbuje go zrozumieć. Były trener reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej Luis Enrique nie wybrał zawodnika Realu Madryt, a Sergio Ramos przegapił Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA 2021. Sergio Ramos nadal jest kapitanem Realu Madryt, więc nie został wybrany do kadry narodowej. Sergio Ramos odszedł z Realu Madryt do Paris Saint-Germain przed rozpoczęciem zeszłorocznych Mistrzostw Świata FIFA. Wciąż tęsknił za kadrą reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej, przegapił też swoją szansę na udział w mistrzostwach świata FIFA po raz ostatni w swojej karierze.

Teraz nowy trener Luis de la Fuente lubi ponownie wykorzystywać młodych zawodników, a Sergio Ramos przegapił również Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA w 2024 roku. więcej okazji do gry w reprezentacji. Czerwona Koszulka Piłkarska jest dumą kariery Sergio Ramosa. W wieku 36 lat może tylko pożegnać się z żalem. Najsilniejszy skład reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej będzie już przeszłością, rekordu życiowego Sergio Ramosa w reprezentacji nie da się zaktualizować.