Home / 37-letni Luka Modrić Nadal Jest Podstawowym Zawodnikiem Realu Madryt

37-letni Luka Modrić Nadal Jest Podstawowym Zawodnikiem Realu Madryt

Kibice Liverpoolu oklaskują Lukę Modrića podczas fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA, który zadziwił przeciwników swoim występem. 37-letni Luka Modrić jest nadal podstawowym zawodnikiem Realu Madryt i nie ma w drużynie młodych zawodników, którzy mogliby go zastąpić. Nawet fani odwiecznych rywali Liverpoolu byli przyciągnięci do Koszulka Piłkarska Luki Modrića z numerem 10 podczas meczu.

Luka Modrić na Mistrzostwach Świata FIFA nadal jest kochany przez nowych fanów, wielu ze względu na jego mentalne atrybuty. Wielu kibiców pomyśli, że reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej zdobyła wicemistrzostwo świata FIFA, a ten zaszczyt należy nie tylko do Luki Modrića. Również z pomocą Ivana Rakiticia i Mario Mandzukicia oraz zawodników reprezentacji narodowej, którzy wszyscy walczą o honor reprezentacji Chorwacji w piłce nożnej. Mistrzostwa Świata FIFA pod koniec ubiegłego roku były sprawdzianem dla reprezentacji Chorwacji i Luki Modrića, ale udało mu się poprowadzić reprezentację na trzecie miejsce. Tym razem żadne media i kibice nie będą kwestionować 36-letniego Luki Modrića. Jego zdolność do kierowania zespołem i jego poziom mogą się tylko poprawić. A Luka Modrić brał udział w Mistrzostwach Świata FIFA, w zasadzie rozegrał całe spotkanie.

Luka Modrić w Lidze Mistrzów UEFA wciąż szokował kibiców. Jest czołowym pomocnikiem w piłce nożnej. Był bardziej zdolny do ustawienia bramki Karima Benzemy, aby dać Realowi Madryt przewagę w pierwszym meczu nad Liverpoolem. Wiele osób martwi się o przedłużenie kontraktu Luki Modrića. Powiedział, że musi wykorzystać swój obecny stan rywalizacji, aby zdobyć Koszulka Real Madryt i odnowić kontrakt. Występ Luki Modrića w grze jest szanowany przez kibiców, a poza boiskiem nie ma o nim żadnych negatywnych wiadomości, które zasługiwałyby na zainteresowanie mediów.