Home / Lewandowski Jest Z Tego Bardzo Zadowolony

Lewandowski Jest Z Tego Bardzo Zadowolony

FC Barcelona wygrała kolejny podwójny mecz w La Liga i ma już 11 punktów przewagi nad Realem Madryt na szczycie tabeli La Liga, rosnąc jak burza. Tym razem przeciwnikiem jest Villarreal. Jednak żółta łódź podwodna w nowym koszulki piłkarskienie oparła się atakowi gospodarzy i przegrała 0:1.

Piłkarze Barcelony spisali się w tym meczu bardzo dobrze. W tym meczu Pedri był jedynym strzelcem, a Lewandowski pięknie asystował strzelcowi. Hiszpański trener jest dumny z ich postawy, mówi, że nigdy nie widział tak dobrze grających swoich zawodników i uważa, że to najsilniejszy zespół, jaki kiedykolwiek miał!

"Zdobyliśmy kolejne trzy punkty!" Asystent powiedział z satysfakcją. Harvey nie mógł nie pochwalić Lewandowskiego jako pierwszego obrońcy. Kapitan reprezentacji narodowej przykuł wzrok milionów Polaków i zdobył imponującą liczbę 475 goli m.in. w biało-czerwonych barwach. Zakupy online to również bardzo dobry sposób, jeśli też go lubisz, możesz przyjść do nowoscdlafanow.com, aby dostosować ekskluzywny Koszulka Lewandowski, to musi być bardzo znaczące!