Home / Problemy Karne Enzo Fernándeza Można Rozwiązać Z Gonzalo Montielem

Problemy Karne Enzo Fernándeza Można Rozwiązać Z Gonzalo Montielem

Gra Chelsea w nowym sezonie rozczarowała fanów, a wyniki zawodników w drużynie są różne. Najbardziej kwestionowani przez fanów są najdrożsi zawodnicy, a ich występ jest w centrum uwagi fanów. Kiedy Enzo Fernández wykonywał rzut karny, jego niebieska Koszulka Piłkarska była obserwowana przez kibiców.

Enzo Fernández nie jest obcy fanom, a jego rzut karny pomoże Chelsea pokonać West Ham United. Ale rzut karny Enzo Fernándeza nie trafił i został zablokowany przez bramkarza West Ham United, Alphonse'a Areolę. Enzo Fernández miał duży wpływ po tym meczu, chciał dobrego meczu bardziej niż ktokolwiek inny. Nie chodzi o to, że po meczu spotkał się z wątpliwościami kibiców i nie chciał być najgorszym zawodnikiem po zdobyciu Mistrzostw Świata FIFA. Enzo Fernández zapomniał o swoim koledze z reprezentacji Argentyny, Gonzalo Montielu, którego technika rzutów karnych była znakomita. Gonzalo Montiel, czy to z drużyną narodową, czy ze swoim klubem, potrafi wyróżniać się w rzutach karnych. Gonzalo Montiel ma silną psychikę, a jego występ w River Plate udowodnił tę siłę.

Umiejętności rzutów karnych Enzo Fernándeza muszą zostać wzmocnione, w końcu nowy sezon Premier League właśnie się rozpoczął. Ponieważ Enzo Fernández wybrał Koszulka Chelsea , czeka go zbyt wiele testów. Rozpoczął się nowy sezon, a Enzo Fernández będzie stopniowo dochodził do najlepszej formy, by zmierzyć się z meczem. Jego dołączenie poprawiło system składu Chelsea, a mistrzostwo zespołu wciąż czeka na niego, aby mógł rywalizować z kolegami z drużyny. Gonzalo Montiel z reprezentacji Argentyny w piłce nożnej udzieli Enzo Fernándezowi dobrych rad iw tym miejscu musi się poprawić.