Home / Belgian Lightning Przybywa Do Manchesteru City!

Belgian Lightning Przybywa Do Manchesteru City!

Chociaż wyniki poprzedniego sezonu były dobre, zarząd Manchesteru City w dalszym ciągu nalega, aby gracze nie tracili ducha walki. W porównaniu z zespołami takimi jak Manchester United i Liverpool, Manchester City wciąż musi gromadzić swoje własne dziedzictwo.

Jednak na początku nowego sezonu De Bruyne doznał kontuzji, nie znaleziono następców Gündoğana i Mahreza, a skład Manchesteru City nadal wymaga uzupełnienia. W zeszły weekend Manchester City 1:0 Newcastle, zarówno Foden, jak i Álvarez spisali się dobrze, ale sezon jest wciąż bardzo długi, a ofensywna końcówka Manchesteru City oczywiście nie może polegać wyłącznie na tej dwójce.W tym przypadku Manchester City pozyskał Doku, który będzie nosił numer 11Koszulka Manchester City .

Guardiola przekonał najwyższe kierownictwo do podpisania kontraktu z Doku, zanim udał się na rehabilitację po kontuzji, więc dlaczego Guardiola faworyzował Doku? Styl gry Doku to szybki skrzydłowy, a ponadto cechuje go elastyczność i wiele cech strategicznych. Wskaźnik skuteczności dryblingu w zeszłym sezonie przewyższył nawet Messiego. Są one bardzo pomocne dla Manchesteru City. Czy biorąc pod uwagę standardy Guardioli, myślisz, że Doku zasługuje na Koszulka Piłkarska w pierwszym składzie? Czy będzie taki jak jego poprzednik De Bruyne? Odpowiedzi powinny pojawić się w ten weekend.