Home / Koszulka Ter Stegen „On Nie Odejdzie, Tata Powtarzał

Koszulka Ter Stegen „On Nie Odejdzie, Tata Powtarzał

Koszulka Ter Stegen  „On nie odejdzie, tata powtarzał Leslie. Nie jedziesz, tata mi powtarzał. Ale ja to zrobiłem. Miałem wtedy siedem lat i szalałem na punkcie futbolu, ale nie miałem jeszcze wtedy zielonego pojęcia o intensywnej rywalizacji pomiędzy Evertonem i Liverpool. Rozerwałem opakowanie, założyłem wyraźny niebieski pasek i ruszyłem z Leslie do Goodison, zostawiając wściekłego tatę. Musiało mu przyjść do głowy wyrzeczenie się mnie. Leslie zaprowadziła mnie do pokoju z trofeami w Goodison, wszyscy się uśmiechali, i fotograf odskoczył.

„Teraz, gdy moje serce należy do Liverpoolu, patrzę wstecz na ten incydent i zastanawiam się, co ja do cholery robiłem. Zrzuć to na karb naiwności młodości. Wszyscy popełniamy błędy”.

Gerrard również niedawno o tym mówił i został zaproszony do podcastu byłego kolegi z zespołu Jamiego Carraghera w 2020 roku, aby opowiedzieć historię stojącą za zdjęciem.

„To był konkurs. Wygrałem to. Kapitanie Koszulka Piłkarski  rzutów karnych… – zaczął Gerrard, zanim Carragher zaczął grać