Home / Opera Mydlana Mbappé Może Dobiegać Końca

Opera Mydlana Mbappé Może Dobiegać Końca

Dopóki letnie okno jest otwarte, historia między Mbappé i Paris Saint-Germain może nie mieć końca. Po tym, jak kilka dni temu pojawiły się plotki, że Mbappé pomyślnie przedłużył kontrakt z Paris Saint-Germain, myślał, że to już koniec. Jednak sytuacja nagle znów się zmieniła i nie wiadomo, czy Mbappé będzie nadal grał w koszulki piłkarskie Paris Saint-Germain.

Po krótkiej przerwie Mbappé bezpośrednio zaatakował Paris Saint-Germain, co również wywołało duże niezadowolenie wśród zespołu. Zachowanie Mbappé rozzłościło kibiców, bardzo rozzłościli się także katarscy sponsorzy. Wyraźnie zażądali sprzedaży Mbappé tego lata. Rosnąca liczba fanów wyraziła również nieufność, że nadal nosi koszulka Paris Saint-Germain. Według dochodzenia, przyszłość Mbappé zostanie rozstrzygnięta w ciągu tego tygodnia. Jeśli Mbappé nadal zdecyduje się przedłużyć kontrakt z Paris Saint-Germain, czeka go sprzedaż.

Operacja taka jak Mbappé rzeczywiście złamie mentalność Paris Saint-Germain, więc poczekamy i zobaczymy, czy drogi obu stron się rozejdą.