Home / Alejandro Garnacho Traci Szansę Na Założenie Koszulki Manchesteru United Z Numerem 7

Alejandro Garnacho Traci Szansę Na Założenie Koszulki Manchesteru United Z Numerem 7

Pierwsze marzenie Alejandro Garnacho zostało zniweczone, gdy Mason Mount założył Koszulka Manchester United z numerem 7. Alejandro Garnacho oficjalnie dołączy do Manchesteru United w 2022 roku. W wieku 18 lat wygląda na szczególnie energicznego. Alejandro Garnacho można również uznać za zawodnika, który wyszedł z młodzieżowych treningów Manchesteru United, więc wiele osób ma wobec niego nieograniczone oczekiwania. Szkoda, że ostatnio na przyjęciu urodzinowym Alejandro Garnacho doszło do niewiarygodnego incydentu, który sprawił, że wszyscy poczuli się zawstydzeni jego zachowaniem.

Alejandro Garnacho kazał dwóm fanom karłowatości założyć Koszulka Piłkarska z numerami 7 i 10 i pozwolić im świętować urodziny tortami urodzinowymi. Nie wszyscy wiedzą, czy Alejandro Garnacho zrobił to celowo, czy po tym, jak zrobił to nieumyślnie, krótko mówiąc, musi odpowiadać za swoje czyny. Alejandro Garnacho stracił połowę poparcia swoich fanów po tym głośnym incydencie dyskryminacji i jest uważany za piłkarza, który nie zasługuje na szacunek.

Teraz, gdy Manchester United przekazał koszulkę z numerem 7 bezpośrednio Masonowi Mountowi, jak zmieni się mentalność Alejandro Garnacho? Piłkarz jest osobą publiczną, więc każdy jego ruch będzie obserwowany przez innych, a te głośne zachowania i słowa Zawodnicy często rujnują ich ścieżki kariery. Wszyscy mają nadzieję, że po tym incydencie Alejandro Garnacho będzie mógł jasno zdać sobie sprawę z problemu, inaczej jego kariera nie potrwa zbyt długo.