Home / Gianluigi Buffon Postanawia Przejść Na Emeryturę W Znaczącym Sierpniu

Gianluigi Buffon Postanawia Przejść Na Emeryturę W Znaczącym Sierpniu

45-letni Gianluigi Buffon oficjalnie ogłosił zakończenie kariery, a jego ostatni przystanek powrócił do pierwotnej Parmy. Gianluigi Buffon ma za sobą 28-letnią karierę piłkarską, a najlepsze wyniki zarezerwował dla Koszulka Juventus . Gianluigi Buffon to jedna z najlepszych włoskich gwiazd światowego futbolu. W Serie A Juventus gra od 20 lat. Po tym, jak Gianluigi Buffon założył Koszulka Włochy w 1993 roku, wycofał się z reprezentacji w 2018 roku. W tym okresie grał przez 25 lat.

Odejście Gianluigiego Buffona na emeryturę rozbudziło wspólne młodzieńcze wspomnienia włoskich fanów piłki nożnej, a nawet doprowadziło fanów Juventusu do łez. Odkąd Gianluigi Buffon opuścił Juventus w 2018 roku, ten zespół czuje, że jest mniej wiary. Chociaż Gianluigi Buffon wrócił do Juventusu w 2019 roku, prawie wszyscy starzy zawodnicy Jagged Legion opuścili zespół w ciągu roku. Piłkarskie przekonania Juventusu bardzo się zmieniły, co bezpośrednio doprowadziło do niepowodzenia zespołu w zdobyciu celu dziesięciu mistrzostw z rzędu.

Wspaniała 28-letnia kariera Gianluigiego Buffona jest nierozerwalnie związana z jego bardzo wysoką dyscypliną, doskonałym odbieraniem piłek i bogatym doświadczeniem w rzeczywistej walce i natychmiastowej reakcji. Kariera Gianluigiego Buffona zakończyła się idealnie. Dwukrotnie przeszedł do swojego ulubionego Juventusu i Parmy i odszedł z futbolu bez żalu. Sierpień to piękna pora roku, to próba upalnych letnich upałów i tęsknota za zbieraniem owoców jesienią.