Home / Rashford W świetnej Formie, Gdy Manchester United Wygrywa Z Czystym Kontem

Rashford W świetnej Formie, Gdy Manchester United Wygrywa Z Czystym Kontem

24. kolejka Premier League zapoczątkowała kluczowy pojedynek, w którym Manchester United zmierzył się u siebie z Leicester City. Ostatecznie Manchester United pokonał u siebie Leicester City 3:0, umacniając swoją pierwszą trójkę w tabeli, tracąc zaledwie 3 punkty do Manchesteru City. Na początku tego meczu Leicester City zawsze utrzymywało przewagę na boisku, a ich występy w ataku i obronie są bardzo dobre. Barnes i Isinacho, którzy mieli na sobie tanie koszulki piłkarskie Leicester City, mieli wiele okazji do strzałów i zostali złapani przez De Geę. Chociaż nie strzela goli, ogólna wydajność Leicester City jest nieco do przodu. Ta wiodąca dynamika została przerwana przez bramkę, której asystował Fernandez dla Rashforda. W drugiej połowie Fred asystował Rashfordowi i ponownie strzelił gola. Fernandez po raz kolejny asystował Sancho w zdobyciu bramki. Ostatecznie Manchester United pokonał Leicester City 3:0. Manchester United wygrał w tym sezonie 27 meczów we wszystkich rozgrywkach, a zespół pozostaje niepokonany w 17 kolejnych meczach u siebie. Rashford jest w świetnej formie po mundialu. W tym sezonie nosił Koszulka piłkarska Manchester United z numerem 10 i strzelił 24 gole oraz 8 asyst w 36 występach dla drużyny. Ten wynik zremisował z najlepszym strzelcem Ronaldo Ronaldo w zeszłym sezonie. Dzięki ognistemu występowi Rashforda mógł wejść w szeregi Złotych Globów.