Home / AC Milan Pokonał Neapol W Wojnie Domowej Serie A

AC Milan Pokonał Neapol W Wojnie Domowej Serie A

W pierwszej rundzie ćwierćfinału Ligi Mistrzów Serie A AC Milan zmierzył się u siebie z Serie A Naples. Wynik meczu przerósł ludzkie oczekiwania. Po jedynej bramce Bena Nassera Milan pokonał Neapol 1:0 i objął prowadzenie w awansie. Jest ogromna różnica w występach obu drużyn w tym sezonie. Milan potknął się w lidze i wciąż nie jest pewne, czy uda mu się wejść do pierwszej czwórki, podczas gdy Neapol ma ogromną przewagę w lidze i zdobycie tytułu mistrzowskiego to tylko kwestia czasu. Chociaż as w Neapolu, Osmeen, nie mógł założyć Tanie Koszulka Piłkarska , aby wziąć udział w meczu z powodu kontuzji, ludzie są generalnie bardziej optymistycznie nastawieni do Neapolu. Na początku meczu Naples przypuścił zaciekły i miażdżący atak, oddając 3 strzały w pierwszych 6 minutach. Na szczęście bramkarz Maignan w Koszulka AC Milan z numerem 16 zagrał dobrze i obronił gola za sobą. Pasywny Milan do 40. minuty meczu polegał na prawidłowej taktyce i wystarczającej cierpliwości, by strzelić pierwszego gola. W pozostałym czasie Milan nie wykorzystał okazji do podwyższenia wyniku, a Neapol również nie wykorzystał wielu okazji do wyrównania wyniku. W ciągu 10 dni Milan wygrał 2 mecze z Neapolem i strzelił 5 bramek. Druga runda zostanie przeniesiona na stadion Maradona. Czy Koszulka Piłkarska AC Milan będzie nadal latać na stadionie Maradona?