Home / Palmer Nadal Eksploduje

Palmer Nadal Eksploduje

Chelsea o włos pokonała Newcastle United 3:2, a Cole Palmer, noszący Koszulka Chelsea z numerem 20, po raz kolejny stał się kluczowym zawodnikiem. Palmer strzelił gola i asystował przy bramce Nicolasa Jacksona. To jego 11. gol i 8. asysta w lidze w tym sezonie. Eksplozja Palmera bardzo przydała się Chelsea.

W tym sezonie wyniki obu drużyn były poniżej oczekiwań fanów. Choć nie ma presji na spadek, nie ma też nadziei na europejską rywalizację. Jednak godność gigantów oznacza, że zrobią wszystko, aby pokonać swoich przeciwników. Obie drużyny chcą walczyć o lepszą pozycję w rankingach. Jest to więc bardzo oglądany pojedynek.

W pierwszej połowie, po tym jak Palmer pomógł Jacksonowi w zdobyciu gola, Isak wyrównał. Palmer w drugiej połowie nadal ciężko pracował, aby zmienić wynik, Mudryk podwyższył wynik dla The Blues, ale Jacob Murphy ubrany w pasiastą Koszulka Newcastle United w ostatniej chwili podwyższył na 3-2. Mimo napięcia Chelsea zdołała utrzymać prowadzenie. To zwycięstwo doda Chelsea pewności i motywacji.