Home / Sukcesu Realu Madryt Nie Da Się Oddzielić Od Wspaniałego Umysłu Menadżera Florentino Péreza

Sukcesu Realu Madryt Nie Da Się Oddzielić Od Wspaniałego Umysłu Menadżera Florentino Péreza

Osiągnięć Realu Madryt w ciągu ostatnich dwudziestu lat nie da się oddzielić od poważnych wysiłków prezesa Florentino Péreza. W ciągu ostatnich dziesięciu lat zbyt wiele zespołów znalazło się w trudnej sytuacji z powodu problemów z zarządzaniem. Tylko Real Madryt zawsze trzymał się filozofii biznesowej Florentino Péreza i nie pozwalał drużynie przeżywać chwil kryzysu gospodarczego. Florentino Pérez obchodził niedawno swoje 77. urodziny. Wielu fanów Realu Madryt szczerze dziękuje Florentino Pérezowi za jego wysiłki, aby utrzymać silną drużynę.

Florentino Pérez powiedział kiedyś: „Wiara w Koszulka Real Madryt zawsze wspierała jego kierunek. Po śmierci jego najdroższego kochanka to właśnie ten zespół oświetlił drogę naprzód”. Każdy Każdy potrzebuje celu w życiu, który może dać ludziom siłę i nadzieję, aby iść do przodu, gdy poczują się zagubieni. Kiedy Florentino Pérez zarządzał Realem Madryt, najczęstszą krytyką pod jego adresem było to, że był zbyt bezwzględny, co uniemożliwiało wielu starym zawodnikom, którzy szczerze grali, realizację marzeń o przejściu na emeryturę tutaj.

W rzeczywistości, sądząc po historycznych zapisach piłki nożnej, styl zarządzania Florentino Péreza może lepiej sprzyjać rozwojowi zespołu. Tak naprawdę, spośród tych graczy, którzy zdecydowali się zdjąć swoje ukochane Koszulki Piłkarskie , aby się pożegnać, wszyscy spokojnie czekali na zakończenie meczu. W końcu, jeśli zespół chce na zawsze utrzymać określony poziom siły, wymiana starych i nowych zawodników jest nieunikniona. Mentalność zawodników jest zawsze bardziej racjonalna niż mentalność kibiców. Wszyscy uważają, że odejście z Realu Madryt po wygaśnięciu kontraktu jest dla nich czymś naturalnym. Pierwotnie na pierwszym miejscu interesują się relacje między zespołem a zawodnikami, a relacją jest przyjaźń między zawodnikami a zespołem, która nie ma zbyt wielu bezpośrednich relacji z menadżerami.