Home / Pierwszy Gol Enzo W Premier League + Podwójne Kopnięcie Pomogły Chelsea Pokonać Brighton 3-2

Enzo Fernandez nie był w stanie strzelić swojego pierwszego gola w Premier League, odkąd w zeszłym roku założył Koszulka Chelsea w zimowym okienku. To również spowodowało, że ludzie mieli wiele wątpliwości co do tego mistrza świata. W zakończonej właśnie 14. rundzie Premier League, kiedy Chelsea zmierzyła się u siebie z Brighton, Enzo w końcu otworzył drzwi do zdobycia bramki. Nie tylko strzelił swojego pierwszego gola w Premier League, ale także strzelił dwa gole, co pomogło Chelsea pokonać Brighton 3:2 z jednym zawodnikiem mniej w drugiej połowie. Po rozpoczęciu meczu wojownicy ubrani w Koszulka Piłkarska Chelsea wykazali się dużą siłą ofensywną, a ich szalony atak raz wprowadził Brighton w pozycję pasywną. W 17. minucie główka Enzo otworzyła wynik dla Chelsea, a ten wspaniały gol natychmiast rozpalił publiczność, a fani wybuchli entuzjastycznym wiwatowaniem. Colwell, który w tym sezonie grał tylko w Chelsea, również strzelił swojego pierwszego gola. Grający na wyjeździe Brighton nie poddał się jednak i zaciekle walczył. Kapitan drużyny Blues Gallagher został wyrzucony z boiska z czerwoną kartką w trakcie odliczania do przerwy, co spowodowało, że mecz był zacięty. Na szczęście Enzo wytrzymał presję i strzelił rzut karny. Strzelił dwa gole, aby pomóc The Blues wygrać mecz i utrzymać pozycję w pierwszej dziesiątce tabeli Premier League. Po meczu Enzo został wybrany MVP meczu przez fanów Chelsea. Enzo zaktualizował także swoje osobiste media społecznościowe. Powiedział, że jest bardzo szczęśliwy, że strzelił pierwszego gola w swojej karierze w Premier League przed kibicami gospodarzy. Ten gol jest nie tylko długo wyczekiwany przez Enzo, ale także długo wyczekiwany przez wielu fanów. Mam nadzieję, że Enzo utrzyma dobrą formę i będzie nadal ciężko pracował, aby zapewnić ludziom jeszcze więcej ekscytujących występów.