Home / Strój Piłkarski Ronaldo Roy Keane Odpowiedział Na Krytykę

Strój Piłkarski Ronaldo Roy Keane Odpowiedział Na Krytykę

Koszulka Piłkarski Ronaldo  Roy Keane odpowiedział na krytykę swoich komentarzy dotyczących Liverpoolu z „za domem”, mówiąc swoim krytykom, aby „rozchmurzyli się”.

Legenda Manchesteru United niewiele zrobił, by zyskać sympatię kibiców swoich byłych rywali, kwestionując wartość rozrywkową drużyny Jurgena Kloppa.

Czerwoni 11/10 dla pierwszej 4

Kontynuacja artykułu poniżej Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie? Po zwycięstwie 3:0 w Lidze Mistrzów nad Mariborem zdeklarowany Irlandczyk powiedział ITV: „Myślę, że trudno się nimi ekscytować. Jak dla mnie, nie idą szybko donikąd.

„Po raz kolejny są schludni i schludni, ale pod Koszulka Piłkarski  koniec sezonu, kiedy zostaną rozdane nagrody, Liverpoolowi nie będzie nawet do nich daleko. Po prostu dryfują. Dryfując donikąd.

„Myślę, że gdyby Liverpool grał w moim ogrodzie za domem, nie oglądałbym ich”.