Home / Młody Kylian Mbappé Ma Silną Psychikę

Młody Kylian Mbappé Ma Silną Psychikę

Po przegranej Francji najsmutniejszą osobą był Kylian Mbappé. Kylian Mbappé w pojedynkę strzelił trzy gole, ale Francji wciąż trudno było odnieść ostateczne zwycięstwo. Kylian Mbappé został nowym liderem kadry narodowej po tym, jak dawni piłkarze we Francji przeszli na emeryturę. Na tym mundialu występ Kyliana Mbappé jest rzeczywiście bardzo dobry. Bez względu na to, w jakiej trudnej sytuacji się znalazł, Kylian Mbappé był w stanie odwrócić wynik pomimo trudności i przeszkód.

Argentyna prowadziła dwoma punktami po przerwie w finale mistrzostw świata, a silna mentalność Kyliana Mbappé nie ucierpiała w żaden sposób. Złamana mentalność Didiera Deschampsa eksplodowała w szatni, a wielu zawodników rozczarowanych ściągnęło Koszulka Piłkarska i otarło pot i łzy z twarzy. A Kylian Mbappé wstał i mocno wierzył, że gra jeszcze się nie skończyła, a oni nadal mieli wielką pewność wygrania drugiej połowy meczu.

Na początku drugiej połowy Kylian Mbappé założył Koszulka Francja MS 2022 i twardo wrócił na parkiet. Kylian Mbappé nie zawiódł Didiera Deschampsa, strzelając dwa gole w ciągu trzech minut i remisując z Argentyną. W doliczonym czasie Lionel Messi ponownie strzelił gola i było 3:2. Odbity gol Kyliana Mbappé trafił w łokieć Argentyńczyka, co dało mu kolejny rzut karny i wyrównał na 3:3. Kylian Mbappé bardzo chciał udowodnić, że jest w stanie pokonać Lionela Messiego, ale nie spodziewał się, że rzut karny nie przyniesie nadziei. W rzutach karnych Anglia i Francja notorycznie przegrywają. Wiele osób spekuluje, że ich niepowodzenia wynikają z niestabilnej osobowości psychologicznej graczy.