Home / Argentyński Bramkarz Martínez Skrytykował

Argentyński Bramkarz Martínez Skrytykował

Po zakończeniu mundialu następuje zacięta rywalizacja pięciu głównych lig. Premier League również zapoczątkuje swoją 17. rundę, a większość graczy wróciła do ligi i założyła Koszulka Piłkarska , aby dla nich grać. Obecnie zawodnicy reprezentacji Argentyny nie wrócili do klubu i wciąż pogrążeni są w radości ze zwycięstwa.

Po tym, jak Argentyna zdobyła mistrzostwo świata, wszyscy w Argentynie byli szczęśliwi. Ponieważ jednak sposób świętowania Martíneza rozgniewał francuskich fanów, wywołał wiele kontrowersji. Emery mówił o Martínez, który jest w centrum opinii publicznej. „Wygrał Puchar Świata i myślę, że kibice w Koszulka Aston Villa będą z niego dumni, mamy w składzie zdobywcę Pucharu Świata. Porozmawiam z nim o świętowaniu, ale muszę uszanować to, że jest teraz w kadrze. reprezentacji narodowej, porozmawiam z nim, kiedy wróci do klubu”.

Bez względu na to, jak bramkarz Martínez jest w drużynie narodowej, ale to nie powinno mieć miejsca w lidze, mam nadzieję, że Martínez nie zostanie dotknięty w lidze.