Home / Koszulka Mbappe Psg Pierwsze 18 Miesięcy Adeyemiego

Koszulka Mbappe Psg Pierwsze 18 Miesięcy Adeyemiego

Koszulka Mbappe Psg  Pierwsze 18 miesięcy Adeyemiego w Austrii było podzielone między grę w seniorskiej piłce nożnej dla Liefering, który jest siostrzanym klubem Salzburga, oraz mecze juniorów w młodzieżowej drużynie Salzburga. Jego występy w tegorocznej Lidze Młodzieżowej UEFA szczególnie przykuwały uwagę.

Te występy, w połączeniu z odejściem zarówno Haalanda, jak i Takumi Minamino w styczniu, sprawiły, że Adeyemi został odwołany i wręczył nowy kontrakt, zanim zadebiutował w pierwszej drużynie jako rezerwowy przed 50 000 fanów przeciwko Eintrachtowi Frankfurt w Lidze Europy w zeszłym miesiącu.

„Byłem naprawdę szczęśliwy i zmotywowany” — mówi. „W tamtym momencie tylko jedna myśl chodziła mi po głowie: „Biegnij, dopóki nie będziesz mógł więcej”. To było absolutnie niesamowite.

„[Trener Jesse Marsch powiedział], że powinienem dodać gazu i nie okazywać strachu. Myślę, że w pierwszym meczu jako profesjonalista na takim tle Koszulka Piłkarska  naprawdę trudno jest całkowicie zablokować tłum. Jesteś przytłoczony całym sceny, ale nadal udało mi się zachować koncentrację.