Home / Kane Może Pobić Rekord Lewandowskiego

Kane Może Pobić Rekord Lewandowskiego

Bayern pokonał Wolfsburg 2:1 na wyjeździe i odniósł swoje ostatnie zwycięstwo w 2023 roku. Kane strzelił w tym meczu 21. gola w swojej karierze w Bundeslidze, ale serce zawodnika już odleciało, bo po raz pierwszy doświadczy braku konieczności biegać w Koszulka Piłkarska podczas Świąt Bożego Narodzenia.

W Premier League Kane był królem strzelców w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, a w tym roku Boże Narodzenie będzie obchodził w bardzo zrelaksowany sposób – udając się na wakacje do gorącego miejsca. Kane planuje także wysłać zdjęcia swojej rodziny udającej się na plażę, aby rozkoszować się słońcem, aby pokazać je swoim brytyjskim przyjaciołom. Widać, jaki jest niecierpliwy! Fani oczekują, że po powrocie z wakacji Kane będzie jeszcze odważniejszy w Koszulka Bayern Monachium nr 9.

Zarówno Kane, jak i Mbappe zakończyli rok 2023 z 52 golami i nadal nie jest jasne, kto zostanie najlepszym strzelcem roku. Może jednak spodziewać się kolejnego rekordu Bundesligi w przerwie, wynoszącego 22 gole zdobyte przez Lewandowskiego. Bayernowi pozostały obecnie dwa mecze do końca drugiej połowy, a Kane może odświeżyć ten rekord, jeśli w tych dwóch meczach zdobędzie więcej niż 1 bramkę.